Imię i nazwiskoSpecjalizacjaOpis
Maria Andrzejewska interwencja kryzysowa Psycholog, prowadzi własna praktykę, pracownik służby zdrowia.
Małgorzata Bednariuk ustawienia hellingerowskie Trener, prowadzi własną praktykę.
Anna Cyran terapia rodzinna, wewnętrzne dziecko, rozwój osobisty Pedagog i terapeuta z wieloletnia praktyką zawodową.
Beata Król-Surdy psychologia Pedagog, terapeuta.
Jarosław Kusza wewnętrzne dziecko Reżyser teatralny i filmowy, od kilkunastu lat tworzy warsztaty parateatralne i interpersonalne, łączy cele artystyczne z terapeutycznymi.
Dariusz Paweł Majak psychologia, treningi, coaching Psycholog, trener, coach.
Ewa Mościcka komunikacja, motywacja, coaching, RTZ, trening interpersonalny trener, szkoleniowiec, coach, trener, szkoleniowiec, konsultant kryzysowy, instruktor ćwiczeń i treningów psychorelaksacyjnych
Andrzej Mzyk psychologia, treningi Terapeuta, prowadzi własny gabinet, wykładowca akademicki.
Artur Orzełowski psychologia zdrowia, trening interpersonalny Psycholog zdrowia i jakości życia, kreatywnego rozwoju; psychodietetyk, coach, trener, psychoterapeuta. IPS
Karol Parafian psychologia aranżacji wnętrz i przestrzeni, psychologia reklamy i wywierania wpływu Psycholog, wykładowca akademicki, dyplomowany konsultant ośrodków White Rose of Feng Shui w Londynie oraz W. Spear w USA, psycholog.
Jarosława Przygocka psychologia, warsztaty Psycholog, prowadzi własną praktykę, pracownik służby zdrowia.
Emilia Sołoniuk psychologia, komunikacja, praca z emocjami, trening interpersonalny, wewnętrzne dziecko psychoterapeutka, szkoleniowiec, propagatorka zdrowego stylu życia, IPS.
Marek Surdy psychologia Pedagog, terapeuta, wykładowca akademicki.
Robert Turek praca ze snami, treningi Psycholog.
Dawid Urbanowski psychologia, warsztaty Psychoterapeuta, prowadzi własną praktykę, pracuje w ośrodku terapeutycznym. IPS
Aleksandra Wira psychologia, treningi, socjoterapia Terapeutka, pedagog.