Warsztaty szkoleniowe sa integralną częścią zajęć w naszej szkole. Odbywają się one w każdym semestrze (zazwyczaj w miesiącach: marzec/kwiecień oraz wrzesień).
Dają one możliwość realizacji pełnego programu dydaktycznego i pozwala znacznie łatwiej przyswoić praktyczne umiejętności pod okiem i kontrolą naszych wykładowców.

Na wyjazdowych warsztatach szkoleniowych słuchacz zapoznaje się z technikami, które wymagaj codziennej, cyklicznej i systematycznej pracy. Do takich technik można zaliczyć m.in.: trening interpersonalny, intrapsychiczny, wewnętrzne dziecko, praca z klientem, doskonalenie umysłu, tantra jogę.Mimo intensywnej pracy na warsztatach zawsze jest czas na odpoczynek i zabawę po zajęciach.

Sielpia - warsztat psychologia, psychoterapia

Sielpia 2011 - warsztat psychologia, psychoterapia

Sielpia - Studium Psychologii - warsztat

Sielpia - warsztat psychoterapia
warsztaty psychoterapia, psychotronika, psychologia

W ostatnich kilku latach warsztaty odbywały się w następujacych miejscowościach:
Jastrzębia Góra, Wisła, Przyjezierze, Ustronie Morskie, Krynica Morska, Tleń, Bukowina Tatrzańska, Zakopane.W czasie warsztatów organizowane są dodatkowe zajęcia takie jak: wyginanie łyżeczek, chodzenie po ogniu.


warsztat - psychoterapia, psychologiawarsztaty - odpoczynek po zajęciach - psychologia, psychoterapiawarsztaty - studium psychologii integracyjnej

psychologia - warsztaty

psychologia - studium psychologii - warsztaty

IPS - Studium Psychologii