Witaj!

Jeśli czytasz teraz ten tekst zapewne szukasz czegoś w swoim życiu?

Być może "siedzisz" na swojej drodze życia i nie wiesz, jak się z niej ruszyć... bo nie wiesz, w którą masz iść stronę? Może czujesz się nawet już kilkakrotnie "oszukany" przez los?

Może nawet jeszcze tej drogi nie znalazłeś i nie wiesz, jak się jej szuka?

Nasza szkoła jest idealnym miejscem do znalezienia odpowiedzi na wiele pytań:

  • Kim jestem?

  • Gdzie jest moje miejsce?

  • Co mam zrobić, by być szczęśliwym?

  • Jak poradzić sobie z trudnymi doświadczeniami dzieciństwa?

  • Co zrobić, by poczuć w sercu prawdziwą radość z życia, siebie, przyjaźni, miłości?

  • Jak budować przyjaźnie?

  • Jak czuć się i być bogatym?

Odpowiedzi na te pytania szuka się w różnym wieku. Szkoła nasza nie ma więc jego ograniczenia. W różnym wieku można stwierdzić, że... nie idzie się tą drogą, której się pragnęło dla siebie, że podjęło się decyzje, z których należy wycofać się właśnie teraz... Teraz to znaczy mając 18...20...25...30..35...40...45... 50... 60... może nawet 70 lub więcej? Na zmiany bowiem nigdy nie jest za późno. Nasza szkoła jest więc szkołą dla Ciebie... Spotkasz tu ludzi w różnym wieku, różnym wykształceniu, różnym doświadczeniu życiowym, różnych potrzebach i oczekiwaniach. Możesz wybrać interesujący Cię kierunek i dzięki bogatemu programowi poszczególnych przedmiotów możesz zacząć poznawać najbardziej tajemniczą i najbardziej interesującą osobę w Twoim życiu... którą jesteś Ty sam. Nauczysz się przyglądać sobie, akceptować swoje dobre i te mniej publicznie podziwiane cechy, poznasz swoje ukryte zasoby, dzięki którym może już niedługo zaczniesz się czuć... trochę lepszy, radośniejszy, szczęśliwszy? Przekonasz się, że przeszłości nikt zmienić nie może, ale teraźniejszość należy do Ciebie. Przyszłość zaś kształtujesz właśnie dzisiaj podejmując takie a nie inne decyzje. Dzięki zdobywanej wiedzy teoretycznej nauczysz się porządkować swój świat wewnętrzny, swoje emocje, nauczysz się rozumieć źródło swoich konfliktów wewnętrznych, blokad w komunikacji z ludźmi. Przyglądając się swoim doświadczeniom z dzieciństwa, zrozumiesz jaki miały wpływ na kształtowanie się Twojej osobowości. Podczas różnego rodzaju ćwiczeń, warsztatów i szkoleń nauczysz się praktycznych umiejętności, które pozwolą wprowadzić Ci głębokie zmiany. Tylko bowiem połączenie wiedzy z doświadczeniem daje możliwość dokonywania autentycznych zmian w życiu.

Każdy z nas ma tylko jedno życie... a w nim ok. 200.000 godzin do dyspozycji. Czy wiesz, że efektywnie wykorzystujesz tylko 30%-40%...a reszta przecieka Ci między palcami... które spędzasz właśnie na siedzeniu na swojej - lub jeszcze gorzej cudzej drodze żnie

W naszej szkole nauczysz się więc, jak nie tracić czasu i wykorzystywać go na to, co lubisz, co ważne jest dla Ciebie.

W naszej szkole nauczysz się profesjonalizmu w kontaktach przede wszystkim ze sobą i z innymi ludźmi, odpowiedzialności za swoje życie, decyzje, relacje... a więc za jakość swojego życia.

W naszej szkole nauczysz się zatrzymywania się w pogoni ?normalnego życia i przyglądania się sobie w zupełnie innym wymiarze niż wysokość pensji, stan konta, ilość normalnego? życia

Każdy ma prawo oczywiście żyć, tak jak tego pragnie. Jedni szukają tego drugiego wymiaru i dopiero wówczas znajdują spełnienie.

My wiemy, jak go szukać! Zapraszamy Cię więc w jedyną i niepowtarzalną podróż w głąb tajemnicy człowieka, jego osobowości, języka werbalnego i niewerbalnego, symboliki snów, zasad budowania zdrowych relacji, akceptacji siebie, odnoszenia sukcesów osobistych i zawodowych.

Wszystkiego bowiem można się nauczyć... trzeba tylko wiedzieć jak!

Miejsce wśród nas czeka już na Ciebie!

Wystarczy, że właśnie teraz zdecydujesz się na uzyskanie szerszych informacji, a tym samym dajesz sobie szansę na zmiany, których głębią i zakresem już niedługo sam będziesz zaskoczony.

Do zobaczenia na wspólnej drodze!

PAMIĘTAJ OD DZISIAJ, ŻE KAŻDA ZMIANA ZACZYNA SIĘ W TOBIE!

Szanowni Państwo,

Wybierając naukę w naszej placówce macie możliwość zdobycia zarówno praktycznej wiedzy psychologicznej, jak i unikalnej wiedzy alternatywnej, która powraca na katedry uczelni świata zdobywając coraz większe uznanie. Taka OTWARTA postawa wobec nauki pozwali Państwu zostać specjalistami otwartymi na autentyczny kontakt z drugim człowiekiem i skutecznie posługiwać się różnorodnymi technikami terapeutycznymi. Mam nadziej, że nasza szkoła spełni Wasze oczekiwania i nadzieje. Pomoże rozwinąć własne zainteresowania, rozwinąć nieznane do tej pory umiejętności drzemiące w każdym człowieku oraz lepiej poznać siebie. Do zobaczenia na zajęciach.

Sławomir Świerzbiński

Dyrektor IPS

Wybór szkoły, w której zamierzasz podjąć naukę zadecyduje o Twoich dalszych losach. Nasza szkoła jest dla tych, którzy chcą wziąć życie we własne ręce. Poznasz przyczyny własnych problemów i nauczysz się jak postępować by je rozwiązać.

Rozwój świadomości, dzięki któremu osiągamy szczęśliwe życie, odbywa się z reguły poprzez doświadczenia czasami bardzo bolesne. Chcemy, aby ominęło Cię wiele trudnych sytuacji i dlatego nasza szkoła kładzie główny nacisk na świadomość: kim jestem, jaki jest sens Mojego istnienia, moich bliskich, ludzi którzy Mnie otaczają. Myślę, że dzięki niej uświadomisz sobie jak wiele radości i szczęścia daje Twoje doświadczenia

Dzięki naszej szkole nauczysz się osiągać sukcesy zgodnie z Twoimi niepowtarzalnymi predyspozycjami i talentami. Żyjąc w zgodzie ze swą naturą, rozumiejąc swoje miejsce w tym skomplikowanym świecie można pójść dalej zacząć pomagać dalej

W świadomości społecznej funkcjonuje przekonanie, że ludzie, którzy chcą studiować parapsychologię czy psychologię pragną głównie załatwić swoje problemy i pomóc sobie. Jak w każdym takim powiedzeniu tak i w tym jest element prawdy. Mamy nadzieję, że wiedza jaką proponujemy daje możliwość lepszego poznania siebie, swoich możliwości i ograniczeń, potrzeb i deficytów. Jest też możliwością uporządkowania swego wnętrza, osiągnięcia harmonii ze sobą i ze światem. Jest również próbą zrozumienia zachowań innych ludzi, powodów ich cierpienia i niezadowolenia z życia. Poza przygotowaniem zawodowym absolwenci uzyskają to, co najcenniejsze: wewnętrzne uporządkowanie, lepszy kontakt z sobą i otaczającym go środowiskiem, umiejętność kreatywnego radzenia sobie w sytuacjach trudnych.
Naszym celem jest wykształcenie profesjonalistów (psychotroników, terapeutów) o uniwersalnym, szerokim spojrzeniu na otaczającą rzeczywistość. Chcemy nauczyć Was w sposób praktyczny, jak korzystać z zasobów wiedzy psychologicznej, tak aby była to profesjonalna pomoc psychologiczna. Sądzimy, że połączenie tych umiejętności z elementami wiedzy niekonwencjonalne tej najstarszej formy psychologii może przynieść wiele wymiernych korzyści dla absolwentów naszej szkoły zwłaszcza w pracy z ich przyszłymi klientami.


IPS - Studium Psychologii